Dijital Dünya'ya Açılan Kapınız..

Mehmet Akif Ersoy Mah.
2133. Sokak No:9 D:10
Beylikdüzü / İSTANBUL

+90 (531) 776 6228
+90 (531) 942 9235
info@academymedya.com

Çalışma Saatlerimiz
9.00 - 19.00
Pazar Günleri Kapalı

Nasıl Başladık ?

Her işin bir hikayesi var, bizim hikayemizde 2010 yılında başladı. Sektör'ün öncü firmalarında almış olduğum her görevi başarı ile yerine getirerek bilgi birikimi kazandım. Bu bilgi birikimleri bana çok sayıda müşteri portfoyü kazandırdı ve müşterilerimin tavsiye ve ısrarları üzerine Academy Medya' yı kurarak yola çıkmış bulundum.

Çıkmış olduğum yolda beni yanlız bırakmayan birbirinden değerli müşterilerime teşekürü bir borç bilirim. Kurumsal ve kişisel her türlü creative çalışmaları ve web yazılımı konularında sektörde bir çok proje bitirdik.Sizinle beraber yeni projelerde buluşmak üzere iyi çalışmalar.

  •   Sizin için bir fikrimiz var !
  • Academy Medya sektörde çeşitli alanlarda hizmet veren kurum ve kuruluşlar için en doğru dijital pazarlama çözümü sunar. Marka bilinirliğinizi arttırmak için bugüne kadar yaptığınız çalışmaları unutun SİZİN İÇİN BİR FİKRİMİZ VAR!
image

ACADEMY MANİFESTO

ACADEMY MEDYA firması olarak bizi bu yola çıkaran "KÜÇÜK BAŞLA BÜYÜK DÜŞÜN.."Steve JOBS' un bü sözü olmuştur. Savaşsız Zafer olamayacağı gibi çalışmadan da BAŞARI elde edilemeyeceğinin Firma olarak farkındayız ve bu farkındalılık ile siz değerli Müşterilerimize Hizmet vermekteyiz.

ACADEMY
MEDYA

Dijital Dünya'ya Açılan Kapınız..

12

Web
Site

54

Sosyal
Medya

40

Menü & Katalog
Çekimi

89

Kurumsal TV
DIGITAL SIGNAGE

Bizim için ne dediler ?

images

Quasis Concept

Okan TERZİOĞLU (Yönetici)

Firma olarak Sosyal Medya, Web Site,hizmetleri konusunda bize yardımcı olan markamızı dijital dünya'ya taşıyan ACADEMY MEDYA' ya Teşekkürler.

images
images

Bigboss Marina Bistro

Cihan Bey (Firma Sahibi)

Sektörün öncü firmalarından biri olarak ACADEMY MEDYA ile Web Site alanında yapmış olduğumuz başarılı çalışmadan dolayı bu güzel ekibi kutluyorum.

images
images

Tiger Cafe Restaurant

Murat KETREZ (Firma Sahibi)

Sektöre ilk yatırım yaptığım anda tanışmış olduğum bu güzel ekip ile Sosyal Medya, Web Site, Kurumsal TV alanında çalışmalar yaparak markamızı dijital dünya'ya taşımış olduk. Teşekkürler ACADEMY MEDYA

images
images

Safiet ET-MANGAL-KASAP

Atilla ÇETİN (Firma Sahibi)

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia numquam eius modi. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum

images

Firma Değerlerimiz

SİZİN İÇİN BİR FİKRİMİZ VAR ?

İletişim